راهنمای ثبت نام

با سلام خدمت شما همراهان گرامی ، لازم دونستیم تا برای شروع بخشی رو بعنوان راهنمای ثبت نام داشته باشیم تا برخی دوستان که نیاز به راهنمایی داشتند از مطالب استفاده لازم رو ببرند . در این صفحه به شما آموزش داده میشود که چگونه میتوانید به سادگی صفحه شخصی خود را ایجاد کرده و فعالیت خود را آغاز نمایید . 

 •  پس از ورود به سایت صفحه ای مطابق تصویر زیر را مشاهده می نمایید . در این صفحه میتوانید با کلیک بر روی دو بخش مشخص شده اقدام به ثبت نام کنید .

راهنمای ثبت نام در ادوار ابوریحان

 • در صفحه بعدی که صفحه ی ثبت نام شما در پاد میباشد ، می بایست اطلاعات صحیح خود را وارد نمایید . چون با این اطلاعات ، دوستان گذشته خود را یافته ، با دوستان جدید ارتباط خواهید گرفت و یا اطلاعات کاری خود را به اشتراک خواهید گذاشت . پس پیشنهاد می نماییم اطلاعات صحیح خود را وارد نمایید. پس از وارد کردن اطلاعات اولیه خود ، روی دکمه ثبت نام کلیک کنید.

راهنمای ثبت نام ادوار ابوریحان

 • پس از فشردن دکمه ثبت نام دو فیلد دیگر مانند تصویر زیر به صفحه ثبت نام اضافه میشود . یکی جنسیت و دیگری چک باکس مطالعه ی قوانین . پس از تکمیل این دو فیلد ، مجددا بر روی دکمه ثبت نام کلیک نمایید .

راهنمای ثبت نام در ادوار ابوریحان

 • حالا شما مراحل اولیه ثبت نام خود را طی نمو ده اید . وارد صفحه ی شروع میشوید . اگر به بالای صفحه دقت نمایید کادری زرد رنگ نمایان شده که به شما اخطار داده میشود باید با ورود به ایمیل خود که در صفحه ی ابتدایی ثبت نام وارد کرده اید رفته و با کلیک بر روی لینک ارسالی ، واقعی بودن ایمیل خود را تایید نمایید .

راهنمای ثبت نام ادوار ابوریحان

 • با ورود به ایمیل خود دنبال ایمیلی از طرف ادوار ابوریحان بگردید و اون را باز کنید . این ایمیل ممکنه بدلیل شرایط هر سرویس دهنده در اینباکس یا پوشه اسپم قرار بگیره ، در هر حال شما هر دو پوشه ی خودتون رو بررسی کنید . ارسال این ایمیل بسته به شلوغی صف ارسال و سرور زمان بر خواهد بود . اما در نظر داشته باشید در صورتیکه پس از حدود 3 تا 4 دقیقه ایمیل رو دریافت نکردید ، از صفحه شروع خودتون ( تصویر بالا ) سمت چپ بالای تصویر درخواست ارسال مجدد ایمیل رو کلیک نمایید . در ایمیل دریافتی بر روی لینک ارسالی کلیک کنید تا مجددا شما به سایت ادوار برگردید . پس از برگشت دیگر کادر هشدار وجود نداشته و ایمیل شما تایید گردیده.

راهنمای ثبت نام ادوار ابوریحان

 • پس از برگشت از ایمیل خودتون با صفحه ای شبیه تصویر زیر مواجه میشوید . در این بخش 3 مرحله پیش روی شماست که هر کدوم از اینها اطلاعاتی را از شما برای تکمیل پروفایلتون دریافت میکنند . البته شما مختار هستید که این اطلاعات رو تکمیل کرده و یا ناقص رها کنید . اما در نظر داشته باشید این سیستم حضور شما را بر اساس اطلاعاتی که از شما دریافت میکند ، به اطلاع دوستانتان خواهد رساند و مطلب دیگر اینکه با رد کردن این مراحل شما می توانید همین موارد را در صفحه ی شخصی خود که در نهایت به نام شما ایجاد شده ، ویرایش نموده و در اختیار داشته باشید ، پس نگران نباشید .

راهنمای ثبت نام ادوار ابوریحان

 • میتونید به سادگی مانند تصویر زیر تصویر شخصی خودتون رو به سیستم اضافه کنید.

راهنمای ثبت نام ادوار ابوریحان

 • پس از تایید و ذخیره تصویرتون میتونید با کلیک بر روی آیکون های ویرایش ، حذف و یا برش که روی تصویر هست اون رو تغییر بدید ، حذف کنید و یا اینکه برش تصویر رو تغییر بدید .

راهنمای ثبت نام ادوار ابوریحان

 • با زدن دکمه مرحله بعد وارد مرحله ی دوم میشید ، در این بخش اطلاعات دقیق تری از شما خواسته میشه که شما می تونید اونها رو هم تکمیل کنید و در نهایت دکمه ذخیره اطلاعات رو بزنید و به مرحله بعد برید .

راهنمای ثبت نام ادوار ابوریحان

 • در مرحله ی سوم با توجه به اطلاعاتی که تا اینجا وارد کردید ، دوستانی برای اضافه کردن به لیست دوستانتون به شما پیشنهاد میشه که میتونید هر کدوم رو خواستید انتخاب و یا بر روی دکمه قرمز رنگ پایین صفحه کلیک کنید و وارد صفحه شخصی خودتون بشید .

راهنمای ثبت نام ادوار ابوریحان

 • تبریک میگیم ، وارد سیستم پاد شده اید و حالا شما می تونید از امکانات سیستم بهره مند بشید .

راهنمای ثبت نام ادوار ابوریحان

 • برای ورود به صفحه شخصی تون طبق تصویر زیر عمل نمایید .

راهنمای ثبت نام ادوار ابوریحان

 • در صفحه شخصی تون میتونید از امکانات کاملی که برای شما در نظر گرفته شده بهره مند بشید . بهتره از طریق بخشهایی که با کادر قرمز رنگ در تصویر زیر مشخص شده نسبت به تکمیل صفحه ی خودتون اقدام کنید ، چرا که هم زیباتر شده و هم دیگران شما رو به راحتی پیدا خواهند کرد . ضمن اینکه نشانی اینترنتی صفحه شخصی شما در آدرس بار صفحه شخصی شما مشخص شده که میتونید اون رو در شبکه های اجتماعی در اختیار دیگران قرار بدید تا مستقیم وارد صفحه شما بشن.

راهنمای ثبت نام ادوار ابوریحان

 • حالا دیگه میتونید احساسات ، فیلم ها ، موسیقی ، تصاویر و ... خودتون رو از بخشی که در تصویر زیر مشخص شده با دیگران به اشتراک بگذارید .

راهنمای ثبت نام ادوار ابوریحان

 

آموزش ثبت نام ما در اینجا به پایان رسید . سعی کردیم اطلاعات کاملی در این زمینه در اختیارتون بگذاریم ، البته دلهره نداشته باشید ، اجرای این مراحل و زمان ثبت نام شما خیلی طولانی نمیشه ، شاید تا 3 دقیقه زمان ببره . اینجا چون ما سعی کردیم با جزئیات توضیح بدیم طولانی شد .

در صورتیکه نیاز به راهنمایی داشتید و یا به مشکل خاصی برخورد کردید میتونید از بخش تماس ها ، با ما در ارتباط باشید .

از اینکه همراه شما هستیم بسیار خرسندیم .